ידידה ואהרון כהן

אני יוכבד כהן ביסמוט. שתי אחיותיי נחטפו. שמות הוריי- ידידה ואהרון כהן.

האחןת הראשונה שנלקחה היא ציונה. נלקחה מבית הילדים ממחנה קליטה בראש העין בשנת 1949 שרדה את הדרך מתימן ואמא סיפרה שאם היא שרדה את התלאות לא יתכן שנפטרה. אמא בקרה אותה יום יום מבעד לחלון זכוכית עד שבאחד הימים היא מגיעה ולא רואה אותה היא נקראת למשרד ושם נאמר לה שהיא נפטרה אבא מבקש להביאה לקבורה ונענה שכבר נקברה.

האחות השנייה דינה נחטפה ממושב זבדיאל ע"י האחות בשנת 1950 בתואנה שחם מאוד בצריף ויש לה חום. אמא ביקרה אותה מספר פעמים וראתה שמצבה טוב .היא ראתה אותה מבעד לחלון זכוכית ושוב לאחר מספר ביקורים היא באה לבקר ונאמר לה שהיא מתה .שערוריה היתה בבית אבא לא הבין מה קורה וכעס מאוד על אמא שלא השגיחה ובכלל מדוע הסכימה לתת אותה לאחות. בקשו לקבור אותה אך נענו שהיא נקברה. כאשר הגיעה דינה לגיל גיוס קבלנו צו גיוס ואבא שמח מאוד אות חיים מהאחות ,שלח את שני אחיי הגדולים לבדוק זאת ,אך נענו שזו טעות. אבא לא דיבר על הטרגדיה מבושה וכאב שלא שמר עליהן. ואמא לא הירפתה, תמיד סיפרה עליהן לבל נשכח ונזכור שאם יום אחד יופיעו נדע זאת .

אבא לא דיבר על הטרגדיה מבושה וכאב שלא שמר עליהןאמא לא הירפתה, תמיד סיפרה עליהן לבל נשכח ונזכור שאם יום אחד יופיעו נדע זאת