רות ואברהם יעקובוביץ׳

אני מחפשת את אחי חיים יעקובוביץ, שנולד בחיפה בבית חולים הדסה בדצמבר שנת 34, ונפטר לכאורה בתאריך 28/7/35. יש בידי אישור על תעודת לידה שקיבלתי מגנזך של משרד הפנים.
לדברי אמי שנפטרה, התינוק חלה בשלשולים והקאות ונלקח לבית חולים הדסה בחיפה. אמי הייתה כל היום עם התינוק, ולמחרת כששבה לבית החולים אמרו לה שהילד מת.
עשו להם הצגה של לוויה, לא פחות, אבל כשהגיעו למקום של הלוויה לא מצאו שום קבר. אלה אנשים בני עשרים ושתיים שעלו מגרמניה וכנראה שניצלו את המצב שלהם. הורי עלו בשנת 33 מברסלאו גרמניה, ללא קרובי משפחה המומים מהמכה שנפלה עליהם ולא ידעו למי לפנות ומה לעשות באבלם הכבד. לא הייתה להם שום כתובת לעזרה. גם אני וגם אחי חלמנו עליו. הורי נפטרו לפני יותר מעשר שנים. כל השנים הרגשתי שמשהו מת בתוכה של אמא בגיל צעיר בגלל המקרה הזה. כל המשפחה שלה נספתה בשואה ופה קרה לה המקרה הבלתי נתפס הזה. אני מקווה שיהיו תוצאות לחיפושים ואם לא לנו, אז לפחות למשפחות אחרות.

גם אני וגם אחי חלמנו עליו. הורי נפטרו לפני יותר מעשר שנים. כל השנים הרגשתי שמשהו מת בתוכה של אמא בגיל צעיר בגלל המקרה הזה. כל המשפחה שלה נספתה בשואה ופה קרה לה המקרה הבלתי נתפס הזה.